Verdiskapende VR

Produktutvikling  >   Salg   >   Produksjon   >   Service

Peter Bakkeid profilbilde

Peter Bakkeid

Daglig leder

peter@vizflex.com
Marius Thorvaldsen profilbilde

Marius Thorvaldsen

Konseptutvikler

marius@vizflex.com
Martin Sivertsenprofilbilde

Martin Sivertsen

VR-utvikler / Styreleder

martin@vizflex.com
Sindre Grønvollprofilbilde

Sindre Grønvoll

VR-utvikler / Designer

sindre@vizflex.com
Janne Rødsand Hellingprofilbilde

Janne Rødsand Helling

Styremedlem

janne@vizflex.com
Tore Movinkel profilbilde

Tore Movinkel

Styremedlem

tore@vizflex.com
John Haddal Mork profilbilde

John Haddal Mork

Styremedlem

john@vizflex.com